X

Google Translate

  • Türkçe
  • English
  • العربية
  • Pусский
  • Spanish
  • France
  • Germany


Hoşgeldiniz ve geçmiş olsun

Hoşgeldiniz ve geçmiş olsun

Hoşgeldiniz ve geçmiş olsun,

Hacettepe Üniversitesinden 1985 yılında mezun olduğumdan beri hekimlik yapıyor, 1988 yılından beri ise Ortopedi rahatsızlıklarını tedavi ediyorum. İhtisasımı tüm Ortopedi konularında yapmış olmakla birlikte özellikle Diz Cerrahisi, Omuz Cerrahisi, Spor Yaralanmaları ve Artroskopik Cerrahi konusunda yoğunlaştım. 

Muayenehane: Sekreterim Cumartesi dahil hergün 12:00 – 20:00 arası ofiste bulunuyor. Acil durumlar dışında hergün 16:00 – 20:00 arasında hasta kabul ediyorum. Randevularınızı 0216-3634656’dan alabilir, randevu@karahan.dr.tr ye randevu talebinizi iletebilirsiniz. 

Muayene Öncesi: Geldiğinizde size verilen formları doldurmanız rahatsızlığınızı tam olarak anlama ve tedaviyi yürütme açısından çok önemlidir. 

Muayene Odasında: Önce ana yakınmanızı, arkasından nasıl başladığı ve ne zamandan beri olduğunu soracağım. Sizi muayene ettikten sonra gerekirse varsa tetkiklerinize bakacağım, yoksa tetkik isteyeceğim. Rahatsızlığınız ve planladığım tedavinizi size anlattıktan sonra aklınızda oluşan sorularınıza cevap vereceğim. Odamdan çıkarken rahatsızlığınızın ne olduğu, tedavinin nasıl ilerleyeceği, uygulayacağım tedavinin etki ve yan etkileri konusunda yeterince bilgi sahibi olmanız sağlanacaktır. 

Kontroller: Muayene sonrası kontrolün süresi Türk Tabipler Birliği, Özel Sigortalar ve Hastaneler Birliği kuralları uyarınca 10 gün ile sınırlandırılmıştır. Branşımın gereği, aynı rahatsızlık söz konusu ise takiplerimi 1 muayene 1 kontrol şeklinde uygulamaktayım. Kontroller için ücret almamaktayım.

Rahatsızlığınız / tedaviniz hakkında bilgilendirme: 

Muayene sonrasında cerrahi girişime karar verildi ise sözkonusu girişimin gerekliliği / olası komplikasyonlar ve yan etkileri / başarı şansı hakkında bilgilendirilmiş olacaksınız.Tam anlaşılamadığı durumda mutlaka yeniden sorunuz veya ameliyat görüşme randevusu alarak geliniz.  Danışmak istediğiniz kişiler var ise muayene raporunu yazılı olarak verebilirim.

Muayene sonrası, özellikle ameliyat sonrası telefon veya email aracılığıyla takip yapmayı veya soru cevaplandırmayı tercih etmiyorum. 

Bir an önce sağlık ve hareketliliğe kavuşabilmeniz için elimden geleni yapacağımı belirterek tekrar geçmiş olsun dilerim.

Prof. Dr. Mustafa Karahan